Svet nehnuteľností je jeden z najväčších celoslovenských realitných portálov.

Pochádza z dielne spoločnosti Datasun a obsahuje takmer 110 000 nehnuteľností. Portál využíva približne 800 realitných kancelárií a viac ako 6 500 používateľov.

Ide o skutočne veľký svet, ktorý inzerentom aj návštevníkom ponúka široké možnosti vyhľadávania, bezplatné inzerovanie (pre jednotlivcov aj RK) a prehľadný, užívateľsky prívetivý dizajn.

Navštívte náš svet plný zaujímavých domov, bytov a pozemkov, na ktorý sme takí hrdí.

Kľúč k novému bývaniu

SvetNehnutelnosti.sk predstavuje portálové riešenie, ktoré obsahuje rôzne pokročilé funkcie. Veľkou devízou systému je spoľahlivosť a ak by sa predsa len niečo pokazilo, k dispozícii je technická podpora.

Portál ponúka rýchle aj podrobné vyhľadávanie v desiatkach tisíc nehnuteľností. Jeho obsah tvoria inzeráty od jednotlivcov aj realitných kancelárií. Inzerát na portál môže ktokoľvek pridať ZADARMO.

Predávajte s ľahkosťou

Realitný portál Svet nehnuteľností využívajú najmä realitné kancelárie. Systém im totiž umožňuje jednoducho spravovať vlastné nehnuteľnosti a vďaka vysokej návštevnosti tiež predať viac.

Portál funguje ako internetová platforma časopisu Reality a bývanie, má teda aj silného printového partnera. Vďaka tomu je zabezpečená aj offline reklama portálu. Nezanedbávame však ani online sféru, v tejto oblasti sa nám osvedčila hlavne reklama na Google, ktorá neustále zvyšuje návštevnosť portálu.

Navštívte náš svet nehnuteľností na www.svetnehnutelnosti.sk.