Viac hláv, viac rozumu

Sme tu už od roku 2007. Od živnosti sme sa neustálym vývojom prepracovali až k veľkému tímu Datasun s. r. o., ktorý má veľké skúsenosti a stále vymýšľa niečo nové. Z prvého servera sa časom vykľul vlastný hosting.

Z myšlienky vytvoriť vlastný CMS systém sme sa dopracovali až k prepojeniu nášho systému so systémom SAP B1. A na zelenej lúke sme postavili aj portál Svet nehnuteľností, ktorý vyrástol do niekoľkoposchodovej krásy.

Spoliehajú sa na nás desiatky verných klientov a stále pribúdajú noví. Pýtate sa prečo? Pretože...


...vieme urobiť farebný rozruch

Sú medzi nami kreatívci a dizajnéri, ktorých hlavnou špecializáciou je tvorba web stránok.

Bokom neostávajú ale ani kreatívne reklamné kampane na internete. Náš tím sa postará o to, aby ste online boli poriadne na očiach.

...sme špecialisti na IT

Kockované košele síce nenosíme, no vieme perfektne kódovať a programovať.

Našou špecializáciou sú systémy pre cestovné a realitné kancelárie, intranetové systémy a máme aj vlastný administračný systém pre web stránky.

Cudzia nám nie je ani implementácia webov na open source administračné systémy a správa web stránok, ktoré nie sú naším dielom.


...vieme predávať

Naše e-shopy sú funkčné, prehľadné a pomôžu vám zvýšiť predaj. Na ich vývoji sme si dali záležať a vďaka modulovému princípu dokážeme vytvoriť takmer hocijaký internetový obchod na mieru.

Chuťovky ako nekonečné množstvo kategórií, farebné odlišovanie stavu objednávok či prepojenie s vnútropodnikovými systémami sú už len čerešničkou na torte.

Zapáčili sme sa vám? Začnite s nami spolupracovať.