Vyskytla sa vo vašom e-shope alebo na vašej web stránke technická porucha? Neviete ju samostatne vyriešiť? Alebo potrebujete aktualizovať obsah a váš web nemá administračný systém?

Obráťte sa na nás, naša technická podpora je určená aj pre klientov, ktorí majú web alebo e-shop od iného dodávateľa.

Dôvodom k využitiu našej technickej podpory je často nespokojnosť s predošlým dodávateľom IT riešení alebo nedostatok odborných vedomostí k vyriešeniu problému.

Klientov, ktorí kontaktujú našu technickú podporu, najčastejšie zaujímajú aktualizácia a uploadovanie nového obsahu, pridávanie nových podstránok, celková správa webu, či doprogramovanie nových funkcií stránky alebo e-shopu. Nech už máte akýkoľvek problém, nebojte sa obrátiť sa na nás. Naša pomoc je tu 24 hodín denne.

Pomôžeme opraviť pokazené

Našu pomoc určite oceníte, aj keď sa na vašej web stránke či v e-shope vyskytne chyba a vy jej pôvod neviete identifikovať. Často opravujeme chybný kód alebo nedostatky v administračnom systéme.

Pre klientov býva problematická aj migrácia domény, hosting a s ním spojené nastavenia servera alebo zmena poskytovateľa web hostingu. Ak máte problémy tohto druhu, obráťte sa na nás a my vám nielen pomôžeme odstrániť problém, ale radi poskytneme aj náš spoľahlivý Flexi hosting.

Máte problém a chýba vám technická podpora? Obráťte sa na nás.