Nevyhovujú vám bežné komerčné softvérové riešenia? Potrebujete do firmy aplikácie na mieru? Také, ktoré zefektívnia chod firmy alebo pokryjú špecifické potreby?

Spoľahnite sa na nás, vývoj aplikácií šitých na mieru klientovým potrebám je pre nás vždy individuálnou výzvou.

Desktopové aplikácie

Robíte rutinné činnosti, ktoré sa pravidelne opakujú? Nerobte ich už viac manuálne, dokáže ich za vás spraviť aj šikovná aplikácia. Taká, ktorá bude lokálne umiestnená na vašom počítači, vďaka čomu bude rýchlejšia a tiež bezpečnejšia – k jej dátam budete mať prístup iba vy.

Hoci žijeme v dobe internetu a cloudových riešení, desktopové aplikácie sú stále najpoužívanejšie. Ich výhodou je aj to, že s nimi môžete pracovať, aj keď ste offline mimo dosahu internetu. V praxi ide napríklad o plánovacie či jednoúčelové miniaplikácie.

Serverové aplikácie

Opakujúca sa činnosť, ktorú rieši celá firma? Vytvoríme pre vás serverové aplikácie, ktoré celý proces zjednodušia. Sú umiestnené na vašom vlastnom alebo na našom serveri a prístup k nim má vami vymedzený počet užívateľov. Vaše dáta sú plne v bezpečí a využívajú sa efektívne.
Pod serverovými aplikáciami si môžete predstaviť napríklad rôzne celopodnikové riadiace systémy, komunikačné aplikácie či sklady.


Technológie

Aplikácie na mieru vyvíjame najmä pre operačné systémy MS Windows a Linux / Unix. Používame pri tom programovacie jazyky a technológie C/C++, Java a .NET.

Máte záujem o vývoj aplikácie na mieru? Dajte nám vedieť, radi pomôžeme.