Web stránku má už dnes takmer každá firma. No nie je web stránka ako web stránka ...

Držíme sa hesla, že ak už niečo robiť, tak poriadne. Pri tvorbe web stránok si potrpíme na dodržiavanie W3C štandardov a samozrejmosťou je aj norma XHTML Strict.

Používame moderné technológie ako PHP5, Zend Framework, či Symfony2, a takisto databázové systémy MySQL a PostgreSQL, ktoré zvládnu aj skutočne obsiahle databázy.

Web od nás podľa pravidiel

Pri kódovaní je naším cieľom variabilita a bezchybné zobrazovanie v najpoužívanejších prehliadačoch (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome). Netreba zabúdať na to, že kvalitné technické spracovanie pomáha dostať stránku na vyššie priečky vo vyhľadávačoch.

Čo všetko bude mať váš web

Web stránky šijeme každému klientovi na mieru, no vďaka dlhoročným skúsenostiam už vieme, čo ľudia najčastejšie chcú. Vytvorili sme teda súbor modulov, z ktorých si môžete vybrať aj na vašu novú stránku. Môže to byť napríklad...

  • viac jazykových mutácií stránky
  • objednávkový formulár
  • fotogaléria
  • kontaktný formulár
  • katalógové zobrazenie
  • napojenie na redakčný systém
  • a oveľa viac ...

Stránka plne pod kontrolou

Vo väčšine prípadov má už dnes každá web stránka svoj administračný systém. Vďaka nemu môžete web sami editovať a meniť. Neplaťte zbytočne firmám, ktoré vám zámerne urobia stránku bez systému, aby ste museli platiť vysoké mesačné paušály za jej správu.

Datasun vám vytvorí web, ktorý budete spravovať a kontrolovať iba vy. Na to implementujeme buď niektorý z open source (voľne dostupných) CMS systémov (Joomla, Drupal, Typo3), alebo vám ponúkneme náš vlastný administračný systém (CMS).

Platíte iba raz

Za vytvorenie web stránky si účtujeme iba jednorazový poplatok, žiadne mesačné paušály. Cena sa vždy líši podľa toho, aký je web rozsiahly, no vždy bude iba jedna. Výsledná suma za tvorbu web stránky zahŕňa atraktívny dizajn, kód a prípadne aj CMS.

Chcete nezáväznú cenovú kalkuláciu? Radi vám ju pripravíme.