Získať e-shop nikdy nebolo jednoduchšie. Ak sa chystáte otvoriť si internetový obchod, vyskúšajte ten náš.

Na jeho vývoji sme pracovali roky a aby sme mohli každý jeden e-shop pripraviť klientovi na mieru, vytvorili sme variabilný modulový systém. Administračný systém je jednoduchý, ale pritom dokáže uspokojiť aj potreby náročného zákazníka. Naším cieľom bola pri jeho tvorbe hlavne vysoká stabilita. E-shop bez problémov zvládol test s 500 000 produktmi.

Náš internetový obchod má množstvo užitočných funkcií, bonusom je napríklad aj vlastná SEO optimalizácia.
Tento plnohodnotný a komplexný internetový obchod môžete získať jedným kliknutím, jednou objednávkou a jednou platbou.

Nekonečné množstvo úrovní a produktov

Náš e-shop prináša neobmedzené množstvo kategórií a produktov. Chcete predávať tonu špendlíkov po jednom? Nech sa páči.

S naším e-shopom je správa kategórií jednoduchá a komplexná. Môžete si vytvoriť nekonečné množstvo kategórií a tiež neobmedzené množstvo úrovní vnorenia. Je tu tiež možnosť nastaviť zľavu / maržu podľa kategórií.

Pri produktoch je zasa veľkou výhodou možnosť pridať ľubovoľný počet obrázkov. Tiež je tu možnosť automaticky vkladať vodotlač, ak chcete mať autorské produktové fotografie dobre chránené.
Užitočnou je aj možnosť zaradiť produkt do viacerých kategórií súčasne či možnosť pridať doplnkové parametre k produktom (rozmery, farba, výkon, ...). Takisto vieme doprogramovať automatický import produktov od dodávateľov.

Premyslené objednávky

Systém spravovania objednávok je pre každý e-shop kľúčovou záležitosťou, preto sme si aj my dali záležať.
Pre náročných je tu aj možnosť exportu objednávok do ekonomického softvéru (Money S3, Money S5, KROS alebo POHODA).

Aby bola práca s objednávkami prehľadnejšia, môžete si vytvoriť rôzne farebne odlíšené stavy objednávky (nová, vybavuje sa, vybavená, storno).
Tiež sme pre vás pripravili voliteľné informovanie zákazníka e-mailom pri zmene stavu objednávky.

Platobné brány a integrácia so systémami

Zákazníci platia rôznymi spôsobmi, no v e-shopoch hlavne kartou alebo bankovým prevodom. Preto vieme do nášho internetového obchodu implementovať rôzne platobné brány (TatraPay, CardPay, ePlatby, UniPlatba, SporoPay a mnoho ďalších). Ako jedni z mála tvorcov vieme prepojiť e-shop na väčšinu slovenských bánk a takisto aj na zahraničné systémi (ako napr. PayPal).

Čerešničkou na torte je prepojenie e-shopu s rôznymi vnútropodnikovými systémami (napr. SAP B1) alebo prepojenie s kuriérskymi systémami.

Ďalšie perličky

Aby toho nebolo málo, máme pre vás ďalšie možnosti a funkcie. Tak napríklad možnosť vytvárať ľubovoľnú štruktúru menu či možnosť vytvárať statické stránky s textom, obrázkami alebo tabuľkami (kontakt, o firme, obchodné podmienky, ako nakupovať, ...).

Taktiež sú tu rôzne bonusové moduly ako napríklad newsletter, bannery alebo ankety. Všetky tieto moduly môžete využívať pri propagácii či získavaní nových zákazníkov.

K dispozícii sú vám tiež pokročilé nastavenia, ktoré umožnia napr. vlastné nadefinovanie e-mailových správ pre zákazníka, možnosť vkladať údaje o doprave a platbách, či pridávanie ďalšej meny (EUR, SKK, CZK, USD, ...).

Nevyhnutnou súčasťou e-shopu je aj atraktívny dizajn, s ktorým vám radi pomôžeme tiež. A aby ste mali prehľad o tom, čo sa vo vašom internetovom obchode deje, napojíme ho na štatistiky návštevnosti Google Analytics.

Zaujal vás náš e-shop? Objednajte si ho práve teraz.