Portál je veľmi objemné webové sídlo, ktoré často združuje tisíce článkov a množstvo multimediálneho obsahu.

Cieľom takéhoto sídla je zvyšovanie povedomia o nejakej téme alebo značke. Aby portál dobre fungoval, musí mať premyslený dizajn a stabilné administračné rozhranie, ktoré redaktorom umožní flexibilne spravovať obsah.

Cieľom kvalitne pripraveného portálu je pravidelný návštevník. O portáloch toho vieme veľa a tento cieľ vám radi pomôžeme splniť.

Automatizujte chod portálu

Pri portálových riešeniach je dôležitý komplexný redakčný systém (CMS), ktorý správcom zabezpečí všetky potrebné funkcie. Systém od Datasun je testovaný na veľkých portáloch a na jeho vývoji neustále pracujeme. Vďaka pokročilým funkciám je zabezpečená automatizácia mnohých činností.

Naše portálové riešenie obsahuje premyslený publikačný systém, časovanie článkov, import a export údajov v rôznych formátoch, user-friendly rozhranie pre uploadovanie multimediálneho obsahu, prepojenie so sociálnymi sieťami, pokročilé SEO nastavenia a mnohé ďalšie užitočné funkcie.

Portálové riešenia pripravujeme vždy na mieru konkrétnemu klientovi. Je tu teda možnosť kedykoľvek doprogramovať chýbajúce moduly.

Zverte sa do rúk odborníkom

Ak potrebujete naozaj veľký a komplexný portál, nechajte jeho tvorbu na niekoho, kto s tým má skúsenosti. Vyhnete sa tak možným komplikáciám, ktoré by kvôli neodbornosti tvorcu neskôr vážne ohrozili chod portálu.

Datasun je tvorca jedného zo slovenských realitných portálov Svet nehnuteľností. Náš realitný portál obsahuje takmer 110 000 nehnuteľností a má viac ako 6 000 užívateľov. Jeho súčasťou sú tisícky obrázkov, stovky strán textu, rôzne mapy, pokročilé vyhľadávanie, stovky rôznych databáz a množstvo ďalšieho obsahu.

Vysoká návštevnosť portálu a výborné umiestnenie vo vyhľadávači Google sú dôkazom toho, že portálové riešenia nám idú.
Potvrdia vám to aj naši klienti, ktorí túto službu už využili.

Chcete špičkový a nadčasový portál? Oslovte nás, radi vám s tým pomôžeme.